Kategoriler
1 ve 2 Kişilik Halat Çekme

1 ve 2 Kişilik Halat Çekme

3.58 / 5

Belki de okul günlerinizin en eğlenceli bahçe oyunlarından birisi olan halat çekme şimdi 1 ve 2 kişilik modlarıyla sarioyunlar.com da. Eğlencenin en keyifli halini sizlere yaşatan halat çekmede rakiplerinizden daha güçlü olmalı onları yere devirinceye kadar uğraşmalısınız. Oyuna başlarken tek kişi mi yani P1 mi yoksa 2 kişi mi P2 mi bunu seçmelisiniz zorluk git gide artacak ve rakipleriniz sizin halatınızı daha hızlı çekmeye başlayacaktır. Eğer kazanmak istiyorsanız seri olmalı rakibiniz tüm gücünü kaybedene dek halatı asılmalısınız. En keyifli oyunlar her zaman sarioyunlar ile sizleri bekliyor.

Halat çekme nasıl oynanır?

Öncelikle oyuna girince play tuşuna basacağız ardından 1P veya 2P hangisiyle oynayacaksak onu seçeceğiz. Oyunda bize zombiler eşlik edecek kaybeden zombi tarafı yavaş yavaş dönen çarklara doğru gideceği için dikkatli olmanız lazım.  Halat çekme oyununda tüm zombileri yokedene kadr uğraşmalıyız aksi halde onlar bizim zombi grubumuzu yokedebilir.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.