Kategoriler
2 Kişilik Ördek Macera

2 Kişilik Ördek Macera

3.96 / 5

2 Kişilik Ördek Macera Oyununda kahramanlarımızı düşmanlarından ve tuzaklardan koruyarak paraları toplamalarına yardım etmelisiniz.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Arkadaşınızla birlikte harika zaman geçireceğiniz oyunumuzda karakterlerinizi WASD tuşları yada yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Zıplamak için yukarı ok ve W tuşlarını kullanabilirsiniz.Platformların üzerinde bulunan altın paraları topladıktan sonra güvenli bir şekilde bitiş noktasına ulaşarak hazine sandığının içersinde koymalısınız.Her yeni seviyede yeni engeller ve düşmanlara karşı mücadele edeceksiniz.İki karakterden bir tanesi takılacak olursa en baştan seviyeye başlamak zorunda kalırsınız.İyi eğlenceler.

Yorumlar
2 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.