Kategoriler
Ben 10 Uzaylı Kuşağı 2018

Ben 10 Uzaylı Kuşağı 2018

2.42 / 5

Cartoon Network ekibi 2018 sezonunda ben 10 uzaylı kuşağı çizgi filmlerini ben ten severlerin beğenisine sundu. Şimdi sizlere sunacağımız bu oyun ise ben 10 uzaylı kuşağından bir parça olan uzaylı istilası oyunu. Uzaylı istilası oyununda ben 10 farklı farklı karakterler haline gelecek ve uzaylı kuşağı boyunca tüm uzaylıları arkadaşları ile yoketmek için uğraşacak. Türkçe oyunlar arasında yer alan ben 10 uzaylı kuşağı oyununda 9 farklı uzaylı istilası karakteri bulunmakta. İlk olarak 1. uzaylıyı seçiyoruz ve ilerliyoruz tüm bu işlemlerden sonra ekranımıza oyunu nasıl oynayacağımız ve açacağız çıkacak. X tuşu ateş etmemizi sağlarken YÖN tuşları ise ilerlememizi sağlayacaktır. Bu oyunun oynanış tarzı ben 10 ve generator rex ile bire bir aynı şekilde eğer başaramazsanız pes etmeden karakterinizi kontrol etmeye devam etmelisiniz.

Oyun boyunca çeşitli engeller, taşlar ve kutular uzaylı kuşağında karşınıza gelecek bunları aşmanız gerekli. Ayrıca oyunun orta kısmında ilerledikçe ben 10 saati çıkacak bunun üzerinden geçebilirseniz ben 10 farklı bir şekle dönüşecektir.

Yorumlar
3 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.