Kategoriler
Gumball Disk Fırlatma

Gumball Disk Fırlatma

3.2 / 5

Gumball Disk Fırlatma Oyunu ile kahramanınız seçerek oyuna başlayın ve disk fırlatarak birbirinize karşı yarışın.Eğlenceli oyunumuzu ister tek başınıza yada kardeşiniz veya arkadaşınızla birlikte iki kişilik olarak oynayabilirsiniz.1.oyuncumuz yön tuşları ile kontrolleri sağlayacak.Fırlatmalar yapmak için N3 tuşlarını kullanabilir.Güçlü bir teknik uygulamak için aynı anda iki tuşa basmalısınız.2.Oyuncumuz ise WASD tuşları ile karakterini kontrol edebilir.VB tuşlarını kullanarak fırlatmalar yapabilir.Güçlü bir teknik uygulamak için aynı tuşlara basabilir.Birbirinden güçlü karakterler arasından seçimlerinizi yaparak harika kapışmalar yaşayabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve bol eğlenceli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.