Kategoriler
Hırsız Kardeşler 1

Hırsız Kardeşler 1

3.44 / 5

Hırsız mı hırsız ufak mı ufak tatlı mı tatlı hırsız kardeşler 1 oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzun adından da anlaşıldığı üzere bu oyunda hırsızlık yapacağız ve paraları çalmak için uğraşacağız. Seri şeklinde ilerleyen oyunlardan birisi olan hırsız kardeşler 1 oyununda toplamda 20 farklı bölüm yer almaktadır. Kizi web sitesi tarafından yayınlanan ve ingilizce adı Money Movers olan hırsız kardeşlerde iki farklı karakteride sizlerin kontrol etmesi lazım. Birinci hırsız yön tuşları ile ikinci hırsız ise AWSD tuşları ile iki kişilik olarak yönetilmektedir. Oyunun yüklenmesi internet hızınıza bağlı olarak gecikmeli olabilmektedir bu yüzden hırsız kardeşler 1 açılırken sabırla beklemeniz gerekmektedir. Oyunun görev ve sorumluluklarından bahsedecek olursak yer tam bir labirent gibi bu yüzden güvenlik kamerası ve korumalardan kaçmanız oldukça zor olacak. Hırsız kardeşleri hapiste yürütürken özellikle dikkat etmeniz gereken yer butonlar eğer diğer hırsızın kaçmasını kolaylaştırmak istiyorsanıx bu butonlara bamanız gerekmektedir. İlerlerken para doluçantalarıda almayı ihmal etmeyin.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.