Kategoriler
İki Aşık

İki Aşık

3.6 / 5

İki aşık oyunumuz kız arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz çok güzel bir 2 kişilik oyun çocuklar. Oyunun konusu ateş ve su oyunları gibi. Erkek olan oyuncuyu WASD tuşları ile, kız olan oyuncuyu ise yön tuşları ile oynayacaksınız. Oyunda amaç bütün bölümleri başarı ile bitirip en sonunda onların düğününü yapmak. Ama bölümler arasında geçemediğiniz biryer olursa onlar oyun sonunda evlenemeyecekler maalesef. Bu yüzden de onları doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerekmetedir. Her başarılı geçişten sonra bir sonraki bölümü oynamayı hak kazanacaksınız. İki aşık oyunu ile zevkli dakikalar sizleri bekliyor.

Yorumlar
9 + 5 = ?
  • ayça ayça 4 yıl önce

    kolay

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.