Kategoriler
Regular Show Dövüş

Regular Show Dövüş

3.68 / 5

2 kişilik oyunlar ve dövüş oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan birisi olan regular show dövüş sizlere aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Bu oyunu isterseniz Rigby , Mordecai karakterlerinden birisini seçerek tek kişilik oynayabilir yada iki karakteride seçip 2 kişilik oynayabilirsiniz. Oyunun ilk seviyesinde bistro in the park bölümünden başlayacak olup bölümdeki bütün düşmanları öldürüp bölüm sonuna geldiğiniz an bölüm atlayabileceksiniz. Oyun kontrol hareketlerini oynanma tuşları bölümünden bakarak ulaşabilir ve ona göre oyunda hareket edebilirsiniz.

Yorumlar
5 + 4 = ?
  • xHıyar xHıyar 3 yıl önce

    OYUNUN AÇILMAMA SEBEBİ NE BEN DÜŞÜNDÜM KESİN DOMATES OLMASI

  • eren eren 3 yıl önce

    bencede

  • BERFİN BERFİN 3 yıl önce

    ÇOK GÜZEL

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.