Kategoriler
Spam Oklar

Spam Oklar

2.5 / 5

Spam Oklar Oyunu ile ölümüne düelloya katılan okçularımızın kontrollerini sağlamalı ve rakibinizi nişancılığınızı kullanarak yoketmeye çalışamalısınız.Eğlenceli oyunumuzu isterseniz tek başınıza yada arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.Karakterinizle birbirinizin üzerlerine ok yağdırmalı ve başarılı atışlar yaparak savaşı kazanmalısınız.İlk oyuncumuz Q tuşuna basarak atışlarını yapabilir.Diğer oyuncumuz ise P tuşunu kullanabilir.Karakterlerin yayları aşağı yukarı hareket eder.Sizde kullanmanız gereken tuşlara basarak ok fırlatılma şiddetini ayarlayarak atışınızı yapabilirsiniz.Sizlere verile süre içersinde İki taraftan biri yere yığılana kadar savaş devam eder.Birbirinden zorlu düelloara katılacak olan oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.