Kategoriler
Turuncu ve Pembe

Turuncu ve Pembe

3.33 / 5

Turuncu ve Pembe oyunu ile arkadaşınızla birlikte yaratıklara karşı mücadele vereceksiniz arkadaşlar. Oyunda yaratıkları öldürmeden ilerlemenin imkanı olmadığı için bunları öldürmek zorundasınız. Öldürmek içinde onlara ok fırlatacaksınız. Ayrıca duvara ok fırlatarak okun üzerine çıkabilirsiniz ve böylecede yukarıya tırmanabilirsiniz. Bazı yerlerde ise duvara ok geçmediği için farklı bir yoldan yaratıkları öldürmeye çalışacaksınız. Turuncu ve pembe oyunu yön tuşları ile oynanmaktadır. Boşluk yada ctrl yi kullanarak ok fırlatabilirsiniz.

Yorumlar
2 + 5 = ?
  • dylan o brien fanı ve lee jong sukanın oppası dylan o brien fanı ve lee jong sukanın oppası 2 yıl önce

    mükemmel bir oyun

  • SELMA KARAMAYA SELMA KARAMAYA 3 yıl önce

    ÇOK GÜZEL OLMUŞ

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.