Kategoriler
Yeraltı Madencileri 2 Kişilik

Yeraltı Madencileri 2 Kişilik

3.89 / 5

1 ve 2 kişilik mario oyunları bizleri zamanında çok fazla eülendirmişti şimdiki oyunumuzda ise Yeraltı Madencileri ile iki kişilik bir maceraya katılacağız. Oyunda bir erkek ve birde kız madenci yer alıyor ilk madenciyi yön tuşu ikincimadenciyi AWSD tuşlarını kullanarak kontrol etme imkanınız var. İngilizce adı Miners Adcenture olan bu macera dolu oyunda 16 bölüm var her karakter toplam 3 cana sahip ilerledikçe ek olarak can altın ve puan toplayabilirsiniz. Bir madenci eğer ölürse diğer madenci ölene kadar oyun devam etmekte. Madende ilerlerken eğer altın bulursak K tuşuna basarak kazı yapıp altınları çıkartmamız mümkün. Sizlere Yeraltı Madencileri oyununda 2 kişi olarak iyi ve keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
8 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.