Kategoriler
3D Boğa Koşusu

3D Boğa Koşusu

3.34 / 5

İspanyolların yılllardır sürdürdüğü bopa koşusu eğlenceleri şimdi sarioyunlar.com ile sizleri bekliyor. Oyunumuzda çılgın boğayı kontrol etmeli ve hedeflerden kaçmak için ve hatta hedeflerin içinden geçmek için uğraşacaksınız.  New Play tuşuna bastığınızda başlayacak olan 3 boyutlu boğa koşusu oyunu içerisinde toplamanız gereken ödüllerde var bunalrı alarak ek puan ve para kazanıp boğanızı geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
7 + 1 = ?
  • aslı aslı 1 yıl önce

    çok guzel oyun

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.