Kategoriler
3D Hapisten Kaçış 2018

3D Hapisten Kaçış 2018

3 / 5

Hapishane oyunları her zaman bizler ve siz çocuklar için eğlenceli ve merak edici bir senaryoya sahip olmuştur. Adete kaçış planı filminde olduğu gibi bu oyumuzda da bir hapishaneden kaçmaya çalışacağız. Karakterimizi hapishaneden kaçırırken gardiyanlara ve jandarmalara yakalanmamamız gerekiyor. Hapisten kaçış 2018 oyununda kontroller fare, yön tuşları, CTRL (saldırı), X (kalkan), C (eğilme) tuşları ie yapılmakta. Kaçış sırasında karşımıza gelecek ipuçlarını toplamalıyız eğer güvenlik güçleri bizi yakalamaya çalışırsa CTRL tuşları ile onlara saldırarak engelleri aşalım ve başarılı bir şekilde hapisten çıkalım. Unity 3D ile hazırlanan 3 boyutlu hapishane oyununda ilerlerken sürekli gardiyanlar önümüze çıkacak her bölümde gardiyan sayısı artacak bunları ctrl tuşu ile dövmeden geçmemeliyiz aksi halde arkadan onlar bizi vurabilir. Şuana kadar gördüğümüz en iyi 3d hapisten kaçma oyunu olan bu görevde sonuç bakalım nasıl olacak.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.