Kategoriler
3D Kurt Simülatörü

3D Kurt Simülatörü

5 / 5

Kurtlar dayanıklı ve güçlü birer hayvan olmalarının yanı sıra sürülerine sahip çıkan çoğunluk olarak gezen hayvanlardandır. Oyun süresince sizler birer kurt olacaksınız ve bu 3d oyunda hızlı seri bir şekilde ilerleyerek kendi simülatörünüzü geliştirmelisiniz. Başlangıçta kendi kurtunuzu oluşturacaksınız renk isim ve cinsiyetini seçeceksiniz. ASWD tuşları kurtu yürütmenizi sağlayacak boşluk tuşu zıplamanızı sağlayacak. 3D Kurt Simülatörü oyunu bizim gerçekten çok hoşumuza gitti sizlere keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.