Kategoriler
3D Ormanda Geyik Avı

3D Ormanda Geyik Avı

4 / 5

Vahşi ormanların en vazgeçilmez hayvanlarından birisi olan geyikler buraların adeta krallarıdır. Sizlere sunduğumuz en iyi 3d oyunlar arasında yer alan 3d ormanda geyik avlama deer hunter olarakta biliniyor. Geyik avlamak için sadece farenizi kullanacaksınız hedefinizdeki geyiğe nişan alıp sol tuşa basarak ateş edebilirsiniz. Avcılık yapacağınız bu keyifli oyuna başlamak için öncelikle START GAME yazısına basmalısınız. 10 bölümü bulunan 3d ormanda geyik avı oyununda her bölümde belirli sayıda merminiz var bu nedenle nişan alırken hedefe iyi odaklanmalısınız. Bazı bölümlerde de belirli bri dakikadar belirli sayıda geyik vurmanız lazım işte en zorlarından biriside bu. Çünkü bazı bölümlerde avlanacak geyik sayısı oldukça az bu nedenle hızla koşarak etrafınızdaki hedefleri iyi incelemeniz gerekiyor.

Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.