Kategoriler
3D Pixel Ralli

3D Pixel Ralli

3.75 / 5

3D Pixel Ralli Oyununda arabanızın rengini seçin ve birbirinden zorlu pistlerde ister online isterseniz de bilgisayara karşı yarışarak sürücülük yeteneklerinizi sergileyin.Start butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek heyecan verici oyunumuza başlayabilirsiniz.Aracınızı zorlu pistlerde kontrol etmek için yön tuşları yada WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.Engellerin üzerinden dikkatli bir şekilde geçmeli ve arabanızı devirmeden en hızlı turları atmalısınız.Düzlüklerde nitro özelliğinizi aktif ederek hızlanabilirsiniz.Boşluk tuşuna basarak nitro özelliğinizi aktif edebilirsiniz.Zorlu yarışları kazanarak kilitli bölümleri açabilir ve daha zorlu yarışlara katılabilirsiniz.Keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
4 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.