Kategoriler
3D Uçak Yarışı

3D Uçak Yarışı

5 / 5

3D Uçak Yarışı Oyununda tehlikeli bir vadinin içersinde hazırlanan parkurda alçak uçuş yaparak pilotluk yeteneklerinizi sergilemelisiniz.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçin.Kilitli olmayan uçağınızı seçtikten sonra zorlu parkurlarda uçmaya başlayabilirsiniz.Uçağınızın kontrollerini WASD tuşları, yön tuşları ve farenizden istediğinizi seçerek sağlayabilirsiniz.Uçuş parkurunda bulunan çemberlerin içersinde geçmeli ve alçalıp yükselerek tehlikelerle dolu parkuru kaza yapmadan tamamlamalısınız.Kaza geçirmeniz halinde seviyeye en baştan başlamanız gerekecektir.Hızlı ve dikkatli bir şekilde ilerlemelisiniz.Ani manevralar yaparak uçuş yeteneklerinizin sınırlarını zorlamalısınız.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.