Kategoriler
Block Craft 3D

Block Craft 3D

3.75 / 5

Block Craft 3D Oyununda minecraft dünyasında blokları parçalayarak materyalleri toplayarak zevkinize göre evler, bahçeler ve heykeller inşaa edebilirsiniz.New game butonuna tıklayarak 3d oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.WASD tuşları ve yön tuşları ile hareket edebilirsiniz.Zıplamak istediğiniz de ise boşluk tuşuna basabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basarak platformları parçalayabilir ve gerekli materyaller biriktirebilirsiniz.Ekranın alt bölümünden hangi materyalden ne kadar topladığınınızı görebilirsiniz.Yeteri kadar topladıktan sonra zevkinize göre inşaa etmeye başlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.