Kategoriler
Dinazor Avcısı

Dinazor Avcısı

2 / 5

Dinazır avcısı oyunu oynayabileceğin en iyi 3d oyunlar arasına adını altın harflerle yazdırmıştır. Oyunda amaç etrafta dolaşan başıboş koca cüsseli dinazorları yakalayıp onları zaman tünelinden geldikleri yere göndermek. Bunu yapmak için ilk olarak dinazorları yakalamak zorundasınız. Yoldaki koca kertenkele dinazorları yakalamaz için onlara çarpın. Çarptıktan sonra boşluk tuşuna bastığınız takdirde cipin arkasında dinazoru taşımak için bir zincir çıkacak. Bu zinciri yerde yatan dinazora götürdüğünüz zaman otomatik olarak arabanızın arkasına bağlamış olacaksınız. Bu işlemden sonra tek yapacağınız gökyüzüne ışınlanmış sarı ışıklı zaman tüneline götürmek. Bu görevi her yaptığınızda para kazanacaksınız. Ayrıca araba ile dağın tepesinden atlarsanız size extra para verecek. Hayvana çarparken çok şiddetli çarparsanız yine para kazancaksınız. Dinazor avcısı oyunu yön tuşları ile oynanmaktadır. Oyunu başlatmak için de üye olmak zorunda değilsiniz. PLAY A GUEST diyerek misafir girişi yapın ve oyuna başlayın.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.