Kategoriler
Fizik Test Oyunu EKİP

Fizik Test Oyunu EKİP

1.37 / 5

Fizik kurallarını gözlemlemek her çocuk ve fizik meraklısı için eğlenceli olmuştur. Bu oyunumuzda ise unity 3d ile geliştirilmiş fizik kurallarını test edebileceğimiz bir mekana geçeceğiz. İngilizce ismi Happy Room olan Fizik Test Ekip Oyunu internet hızınıza bağlı olarak biraz geç açılabilir sabırlı olmanız gerekiyor. İlk bağlangıçta laboratuvarda birkaç insan göreceğiz ardından Türkçe yazılar karşımıza gelecektir. Oyna tuşuna basalım ve fizik oyununa giriş yapalım. İlk bölümün açılması ile birlikte ilk ödevinizi yapmanız gerekecek ayrıntılar için yine tıklamanız gerekli. İlk bölümde toplma 75 dolarınız var bunu iyi değerlendirmeniz gerekli bu parayla oyunda mayın alacak ve fizik testine başlaaycaksınız. Bakalım oyun sizler için başarılı bir şekilde ilerleyecek mi ?

Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.