Kategoriler
GTA SAMP Gerçek GTA 3D

GTA SAMP Gerçek GTA 3D

4.29 / 5

Dünyayı kasıp kavuran GTA 5 oyunu bilgisayara indirmeli ve çok fazla GB'a sahip bir oyun. Bu yeni oyunumuzda ise GTA oyunu artık indirilmeden tarayıcı üzerinden oynanabilior. GTA Samp olarak adlandırılan oyunumuzda karakterinizi yöneterek şehri karıştıracaksınız. Unity 3D gereksinimi duyan GTA Samp oyunu adete grçek bir GTA oyunu gibi işlemekte. Sokaktaki insanlara saldırırken dikkatli olmalı uçak, helikopter ve arabaları sürmelisiniz. Sol alt köşede kalan canınız yazarken sağ alt köşede kalan görevlerinizi görebilirsiniz. Arabaya bindiğinizde ilk işiniz GTA Samp şehrini ziyaret etmek olmalı burada pek çok macera polis ve görev sizleri bekliyor.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.