Kategoriler
HELICOPTER PARKING AND RACING SIMULATOR

HELICOPTER PARKING AND RACING SIMULATOR

0 / 5

Şimdiye kadarki en iyi Helikopter Simülasyon oyunlarından birini oynamaya hazır mısınız? Birden fazla helikopterle iki heyecan verici modu oynayın. Mod 1 - Park Simülatörü ve mod 2 - Kontrol Noktası Tabanlı Sürücü. Uçmak için WASD, döndürmek için Q / E, motoru çalıştırmak / yukarı çıkmak için Shift tuşunu kullanın, Space - motoru durdurun / aşağı inin.

Yorumlar
2 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.