Kategoriler
Helikopter Kurtarma Görevi

Helikopter Kurtarma Görevi

5 / 5

Helikopter Kurtarma Görevi Oyununda zombiler tarafından işgal edilen şehirde hayatta kalan son insanların umudu sizsiniz.Zorlu uçuşlar yaparak binaların çatılarına inerek insanları kurtarmaya çalışmalısınız.Play butonuna basarak heyecanlı oyunumuza sizde katılabilirsiniz.Boşluk tuşuna basarak havalanabilirsiniz.Helikopterinizin kontrollerini WASD tuşları ile sağlayarak şehri havadan taramalısınız.Yardıma ihtiyaç duyan insanların yanına hızlı bir şekilde inmeli ve kurtarma görevini tamamlamalısınız.Helikoptere atlayan zombilerden hızlı bir şekilde kurtulmalısınız.Ekranda kaç görev tamamlamanız gerektiğini görebilirsiniz.Oyuncularımıza zorlu 3d oyunumuzda başarılar ve keyifli uçuşlar dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.