Kategoriler
Kayak Slalom

Kayak Slalom

5 / 5

Kayak Slalom Oyunu ile 2 kayakçıdan birini seç ve en hızlı kayışı gerçekleştirerek altın madalyanın sahibi ol.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Sporcunuzun kontrollerini sağlamak için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.En hızlı kayışı gerçekleştirerek altın madalya almaya çalışmalısınız.Dereceniz ne kadar iyi olursa kazanacağınız puanda yükselecektir.Kazandığınız puanlar ile sporcunuzun hız , çeviklik ve dayanıklılık gibi özelliklerini artırabilirsiniz.Oyunumuza katılan kayak tutkunlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.