Kategoriler
Nişancı Rakunlar

Nişancı Rakunlar

2.5 / 5

Nişancı rakunlar oyunu ile yeni bir maceraya katılmaya ne dersiniz arkadaşlar? Siz mancınığın başındaki rakunlara yardımcı olup onların en sevdikleri yiyecek olan fındığa ulaşmalarını sağlayın. Bunu yapmak için de mancınıktaki topu yeteri kadar gerdikten sonra hedefine fırlatacaksınız. Gereğinden fazla hızlı yada yavaş atmanız bölüm içerisindeki görevinizi başarısızlıkla sonuçlandıracaktır. Bu yüzden dikkatli bir atış yapmanız da fayda var çocuklar. Nişancı rakunlar oyunumuz yüklendikten sonra sağ yön tuşu resmine tıklayarak oyunu hemen başlatabilirsiniz. Unutmayın siz atış yaptıktan sonra fındık denize düşerse yine kaybedersiniz. Bu yüzden de denizde düşürmeden onun karada kalmasını sağlamalısınız. Sarı oyunlar sizlere eğlenceli oyunlar sunmaya devam edecektir. Sitemiz üzerinde bulunan diğer nişan oyunlarını da oynamanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.