Kategoriler
Şehir Araba Similatörü

Şehir Araba Similatörü

5 / 5

Şehir Araba Simülatörü Oyunumuzla 3 boyutlu olarak şehir içersinde harika kovalamacalar ve serbest sürüşler gerçekleştirmeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen oyuna başlayın ve arabanızı zevkinize göre dizayn ederek harika sürüşler gerçekleştirin.Şehir içersinde aracınızı WASD tuşları yada yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.Ani fren yapmanız yada yavaşlamanız gerektiğinde ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Sürüş yeteneklerinizi sergilemeniz gereken oyunumuzda bariyerlere, aydınlatma direklerine yada diğer araçlara çok fazla çarpmanız halinde arabanız hasar alacak ve oyunda sona erecek.Oyunumuza katılan araba tutkunlarına zorlu sürüşlerinde başarılar ve keyifli dakikalar dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.