Kategoriler
Uçak Simülasyonu

Uçak Simülasyonu

3.34 / 5

Uçak Simulasyonu Oyununda 3D olarak hazırlanış simulasyon haritalarında uçağınızı uçurarak harika bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna tıklayın ve heyecan verici bir uçuş gerçekleştirin.Uçağınızı havalandırma ve havada kontrol etmek için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Havada bulunan çemberlerin içersinden geçerek puan kazanmalısınız.Kazandığınız puanlar ile daha büyük bir uçak seçebilirsiniz.Her başarılı uçuş sonrası yeni bir bölüm seçerek daha heyecan verici parkurlarda uçarak harika zaman geçirebilirsiniz.Uçak oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza heyecanlı simülatör oyunumuzda başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.