Kategoriler
Vahşi Kaplan

Vahşi Kaplan

4.05 / 5

Vahşi Kaplan Oyununda diğer hayvanları avlayarak hayatta kalması gereken kaplanınızı kontrol etmeniz gereken 3 boyutlu harika bir oyun ile karşınızdayız.Play butonuna basarak hemen oyunumuza başlayın.Kaplanınızın kontrollerini WASD tuşları kullanarak sağlayabilirsiniz.Hızlı koşarak avınıza yaklaşmak istediğinizde shift ve zıplamak istediğiniz de ise boşluk tuşuna basabilirsiniz.Diğer hayvanlara saldırmak istediğiniz de ise farenizin sol tuşuna tıklamalısınız.Ölen hayvanları yiyerek karnınızı doyurmak için çıkan eat butonuna basın.Açlık ve enerji seviyenizi ekranın üstünden takip edebilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza 3D vahşi yaşam alanında başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?
  • gülse gülse 2 yıl önce

    bu oyun çok müthiş

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.