Kategoriler
Vahşi Kurt

Vahşi Kurt

5 / 5

Vahşi Kurt Oyununda karnını doyurmak için çiftlik ve vahşi hayvanları öldürmesi gereken kurdu kontrol etmeye hazır mısınız? Play butonuna basarak 3d simülasyon oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.WASD yada yön tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Koşmak için shift tuşuna ve zıplamak için de boşluk tuşuna basabilirsiniz.Saldırmak istediğinizde diğer hayvanların üzerine farenizle tıklamalısınız.Enerjinizin ne kadar kaldığınız ve açlık durumunuzu sol üst köşeden takip edebilirsiniz.Vahşi ve çiftli hayvanları ile insanlara saldırabilirsiniz.Sizden güçlü olan hayvanlarla kavgaya girmemelisiniz.Avlarınızı öldürdükten sonra çıkan eat butonuna basarak kurdunuzu doyurabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.