Kategoriler
ANIMAL OLYMPICS TRIPLE JUMP

ANIMAL OLYMPICS TRIPLE JUMP

0 / 5

Atlama adımı atlayın ve Üçlü Atlama etkinliğine katılın ve kivi krallığı için altın alın Oyunda bir kivi kontrol edeceksiniz ve amacınız girişimlerde mümkün olduğunca atlamaktır Oyun başladığında kivi sahada hazır olacak Kivinin çalışması için alternatif olarak klavyenizdeki sol ve sağ ok tuşlarına basmanız gerekir. Atlama açısını ayarlamak için yukarı ok tuşunu basılı tutun ve yukarı ok tuşunu basılı tutarken bir güç göstergesi görünecektir Ekranda ve kivi atlayıp kum çukuruna inecek şekilde atlama açısı uygun olduğunda anahtarı serbest bırakabilirsiniz. Daha sonra atlama mesafesi gösterilecek ve hakem atlayışın faul olup olmadığını belirterek belirleyecektir. Kırmızı bayrak gösterilirken atlama temizse beyaz bayrak kaldırılacak ve kivi kalkış çizgisine basmışsa atlama kaybedilecektir. Sonra kivi tarlaya dönecek ve kalan girişimleri tamamlayacaktır. Curre nt en iyi mesafe ekranın sağ üst köşesinde gösterilecektir. Tüm denemeler tamamlandıktan sonra, kivi sonucu yeterince iyiyse bir madalya alacaktır.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.