Kategoriler
CITY BUS OFFROAD DRIVING SIM

CITY BUS OFFROAD DRIVING SIM

1.67 / 5

Bu modern otobüs yarışçısında aşırı gerçekçi otobüs sürüşünü yaşayın. Yerel yolcularla yapılan aşırı otobüs yarışları deneyimine sahip misiniz? Bu hızlı otobüs yarışçısı 2018 ile macera yarışlarında delilik. Şehirde ve otoyollarda yerel yolcu otobüslerini sürmenin tadını çıkarın. Bu otobüs yarış oyunu, masum yolcular size bağlı olarak bol risk içerir. Otoyoldaki yüksek tavanlı otobüste otobüs yarışlarından korkmaya başla.

Yorumlar
1 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.