Kategoriler
HALLOWEEN DEFENCE

HALLOWEEN DEFENCE

NAN / 5

Cadılar Bayramı zamanı ve kabak kafaları tekrar saldırıyor! Hayatta kalmak istiyorsanız, size ulaşmadan önce bu kabak kafalarını vurmalısınız. Yok edilen her kabak başı bir puan puanı olarak kabul edilir. İki hayatınız var ve bir kabak başı size ulaştığında bir can kaybedersiniz. Ama sana ikinci bir şans veriliyor! Size gösterilen 4 kabak kafasından birini seçin ve yeterince şanslıysanız, içinde ekstra bir hayat bulacaksınız ve oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.