Kategoriler
RED BALL VS GREEN KING

RED BALL VS GREEN KING

5 / 5

Mavi topumuz kız arkadaşını kendi yüzünde kaçırdılar hahaha kötü Kral yeşil top gülüyor Kötü yeşil top kralından kızımızı kurtarmak için odaları aşan binaya tırmanmak Her seviye neredeyse imkansız zor olacak. hedefinizi elde etmenizi engellemeye çalışan yüzlerce kötü düşman ve binlerce sivri uçları bekliyor Bir odada sonsuz hızlı kırmızı topla yolda yürüdüğünüz ve üstesinden gelmek zor olacak kırmızı top kırmızı kötü top gibi düşmanlar Kompleks zemindeki bazı sivri uçlarla karıştırılacaksa dikkate alınması gereken bir düşmanBalls gülleri uçan her zaman oyununuzu imkansız hale getirecektir.Bu oyunun seviyelerini aşmak imkansız olabilir mi, sabrınızı test edecek bir oyundur tek bir dövüş destanında son patronu yenin ve kötü Kral topunu yenin ve yenerek pembe topu hapishanesinde kurtar.

Yorumlar
1 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.