Kategoriler
SURVIVAL ON WORM PLANET

SURVIVAL ON WORM PLANET

NAN / 5

Solucanlar gezegenimizi işgal etti. Gezegenin sana ihtiyacı var. Gezegeni silahını çevreleyen solucanlarla temizlemeye çalış. Hayatta kalmak için tüm solucanları temizlemelisin. Bu eğlenceli oyunu tek oyunculu ya da iki oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Solucan Gezegeni üzerinde hayatta kalma oyunu gerçekçi fizik ve farklı silahlar içerir. Haydi! Solucanları öldür ve gezegeni kurtar. İyi eğlenceler!

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.