Kategoriler
THIEF FPS FIRE MARSHAL

THIEF FPS FIRE MARSHAL

2.5 / 5

Özel bir güç olarak, düşmanları ve teröristleri ortadan kaldırmak için gizli görevler alacaksınız. Teröristlerin üssüne sızın, onları bulun ve düşmanlarınızı hedef alan objektifi yakınlaştırın! Derin nefes alıp verin ... ve tetiği Scout'u sürükleyici ortamlardan çekin, hızlı ateşle savaşın içine sokun ve en üst düzey askeri askerleri inşa ederken onların en gelişmiş donanımlarını kişiselleştirin.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.