Kategoriler
Acil Servis Ameliyat

Acil Servis Ameliyat

3 / 5

Olamaz genç kardeşimiz ağaçtan düştü ve onun doktor yardımına ihtiyacı var. Üç hastamızın bulunduğu acil servis ameliyat oyununda onlara yardım edecek ve tedavileri için uğraşacağız. İlk hastamız Edgar ağaçtan düştü ve yaka kemiği kırıldı ona sadece siz yardım edebilirsiniz. Yapmanız gerekenkırık kemiği tedavi etmek ve yerine oturmasını sağlamak. Bunun için turnike yapmanız ve çelik ayraç koymanız gerekli. Diğer karakterimiz Bety ise dizini burktu ve ciddi bir kaza geçirdi ona diz replasmanı yapmanız gerekli. Bir diğer karakterimiz alpert ise oda ağaçtan düşerek  midesine sivri bir dal battı. Bu dalı çıkarmalı ve yaralı yerlerini acil serviste ameliyat ederek tedavileri tamamlamalısınız.

Yorumlar
1 + 8 = ?
  • Emine Yusubova Emine Yusubova 1 yıl önce

    guzel oyun

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.