Kategoriler
Anna Sveni Tedavi Ediyor

Anna Sveni Tedavi Ediyor

0 / 5

Anna Sveni Tedavi Ediyor Oyunu ile Karlar ülkesinin ormanlarında koşarken yaralanan kahramanımızın tedavini prenses anna yapacak.Play butonuna tıklayarak Annaya tedavi işlemlerinde yardım edebilirsiniz.Farenizle sağlık alet ve malzemelerini yönergelere uygun şekilde kullanarak tedaviyi yapabilirsiniz.İlk önce ayakları buz tutan kahramanımızın buzlarını çekiçle kırmalısınız.Sonra dal parçalarını cımbızla tek tek çıkarmalısınız.Kanayan kesik bölgeleri temizledikten sonra yara bandı koymalısınız.Sonra Svene bol köpüklü bir banyo yaptırmalısınız.Bol su ile duruladıktan sonra havlu ile kurulayın.Diğer bölüme geçerek geyiğimizin giydirmelerini yapabilirsiniz.Oyunumuza katılan genç doktorlarımıza keyifli bir tedavi dileriz.

Yorumlar
2 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.