Kategoriler
Ariel ve Anna Doğum Ameliyatı

Ariel ve Anna Doğum Ameliyatı

3.75 / 5

Ariel ve Anna Doğum Ameliyatı Oyununda hastaneye kaldırılan güzel prenseslerimizin doğum ameliyatlarını aynı anda gerçekleştirmeye hazır mısınız? Eğlenceli oyunumuza play butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Size verilen süre içersinde yönergeleri takip ederek zamanında ameliyat işlemlerini tamamlamalısınız.Önce prenseslerimizin sağlık durumlarını kontrol etmelisiniz.Tıbbi alet ve malzemelerini hiç beklemeden kullanmalısınız.Ameliyat gerçekleştikten sonra minik bebeklerimizin bakımlarını yapmalısınız.Oyunumuza katılan genç doktorlarımıza eğlenceli ameliyatlarında başarılar dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.