Kategoriler
Bacak Ameliyatı

Bacak Ameliyatı

2.5 / 5

Uğurböceği kız bacak ameliyatı olarakta bilinen bu oyunumuzda bacak ameliyatı yapacak ve kızımızın bacağına yapışan keskin cisimleri temizleyeceğiz. Oyuna başladığınızda ilk olarak hastanın odasına gireceğiz burada bizlere gösterilen doktor malzemelerini kullanarak ameliyat oyunumuza bağlayacağız. Bacak ameliyat çok zorlu bir operasyon olduğu için dikkatli yapmalı ve tüm adımları teker teker uygulamalıyız. X Ray cihazından en son geçerken tüm bacak ameliyatının en güzel şekilde yapıldığını görüp operasyonu tamamlayacağız.

Yorumlar
9 + 5 = ?
  • Merve Merve 7 ay önce

    Çok teşekkür ederim

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.