Kategoriler
Boğaz Ameliyatı

Boğaz Ameliyatı

5 / 5

Barbie oyunlarından keyif alan kızlarımız için şimdi boğaz ameliyatı oyunu ile karşınızdayız. Genç kızımızın bu oyunda boğaz ameliyatını yapacak bademciklerini temizleyecek ve ona güzel bir bakım yapacağız. Oyuna başladığınızda kızımızın ağladığını göreceksiniz bu ağrının sebebi boğazlarının acımasından kaynaklanıyor. Eğer onun acısını dindirmek istiyorsak hemen boğaz ameliyatına başlamalıyız. Öncelikle ilk yapmamız iş boğazını rahatlatmak için kızımızın ağzına solunum maskesi takmalıyız. Ardından yapılması gerekenleri oyunumuzda takip edebilirsiniz. NOT: BU OYUNDAKİ İŞLEMLER EĞLENCE AMAÇLIDIR KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE EVDE İŞTE DENEMEYİNİZ.

Keyifli oyunlar...

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.