Kategoriler
Lady Bug Ayak Tedavisi

Lady Bug Ayak Tedavisi

5 / 5

Lady Bug Ayak Tedavisi Oyunu ile maceraları sırasında ufak bir kaza geçirerek ayağından yaralanan kahramanımız sizden yardım bekliyor.Ok butonuna basarak hemen tedaviye başlayabilirsiniz.Farenizle tıbbı alet ve malzemeleri yönergelere uygun şekilde kullanarak önce ayağın alt kısmını ve sonrada üst kısmını tedavi ederek iyileştirmelisiniz.Ayağı temizledikten sonra şişlikleri şırınga ile indirmeli, ayakta bulunan dikenleri çıkarmalı, sabunla mikropları öldürmeli, buzla kızarmış bölgeleri iyileştirmelisiniz.Sonra diğer bölüme geçerek ayağın üst bölümünü tedavi edeceksiniz.Böylece kahramanımızda kötülere karşı olsan savaşlarına kaldığı yerden devam edebilir.Geleceğin doktor adaylarına eğlenceli bir tedavi dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.