Kategoriler
Moana Beyin Ameliyatı

Moana Beyin Ameliyatı

1.25 / 5

Moana Beyin Ameliyatı Oyunu ile hastaneye kaldırılan güzel prensesimizi ameliyatını yaparak onu eski sağlıklı haline kavuşturmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak ve doktorluk yeteneklerinizi sergilemek için ok butonuna tıklayın.Prensesimizin sağlık kontrolerini ve ameliyatını farenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.İlk bölümde ameliyat önce sağlık muayenesi ve hazırlıklarını yapmalısınız.Moananın ateşini, kalp atışlarını ve tansiyonunu ölçmelisiniz.Saçlarını kestikten sonra jiletle kazımalısınız.Anestezi iğnesi vurarak prensesimizi bayılttıktan sonra yönergelere uygun şekilde sağlık malzemelerini ve aletlerini kullanarak kafatasını açarak ameliyatı gerçekleştirmelisiniz.Oyunumuza katılan geleceğin doktorlarına ameliyatlarında başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.