Kategoriler
Moananın Ayak Ameliyatı

Moananın Ayak Ameliyatı

2 / 5

Moananın Ayak Ameliyatı Oyununda güzel prensesimizin ayağına cam parçaları saplanır ve ayağından kötü bir şekilde yaralanır.Doktorluk yeteneklerinizi göstermeli ve onun ameliyatını yaparak prensesimizi iyileştirmelisiniz.Farenizle sırasıyla tıbbi malzeme ve aletleri kullanarak ameliyatınızı yapabilirsiniz.Önce cam parçalarını birer birer çıkarmalısınız.Yaranın etrafındaki kanı temizledikten sonra yarayı dezenfekte etmelisiniz.İğne ile diktikten sonra yarayı kaparatark belirli bir süre bekleyin.Sonra dikişleri alarak ameliyatı tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise harika aksesuarlar, dövmeler ve boyamalar yaparak prensesimizin ayağını süsleyebilirsiniz.Kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.