Kategoriler
Noel Baba Tedavisi

Noel Baba Tedavisi

2.5 / 5

Noel Baba Tedavisi Oyunu ile yılbaşı için çocuklara hediyeleri dağıtmak için yolculuk eden noel baba ve geyiği bir kaza geçirirler.Ok butonuna basarak oyuna hemen başlayın ve noel baba ile geyiğinin tedavilerini yaparak onları iyileştirin.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle yönergelere uygun şekilde hareket ederek sağlık malzemeleri ve aletlerini kullanarak tedaviyi gerçekleştirebilirsiniz.Ağrı kesici vererek hastalarımızın acı çekmesini engellemeleri, dal parçalarını çıkarak yaraları ve kırıkları tedavi etmelisiniz.Röntgen cihazını kullanarak kırık kemikleri tespit etmeli ve alçıya alarak hastalarımızın iyileşmelerini sağlamlasınız.Oyunumuza katılan geleceğin doktor adaylarına keyifli bir tedavi dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.