Kategoriler
Trafik Kazasında İlk Yardım

Trafik Kazasında İlk Yardım

5 / 5

Trafik Kazasında ilk Yardım Oyununda yeni aldıkları spor otomobil ile gezerken önlerinde arabaya çarparak kaza yapan prenseslerimiz hemen hastaneye kaldırılırlar.Hemen tedavi edilmeleri gereken prenseslerimize yardım etmek için ok butonuna tıklayın.Yönergeleri takip ederek sırasıyla Ariel ve Annanın tedavilerini yapmalısınız.Tıbbi alet ve malzemelerini kullanarak güzel prenseslerimizi iyileştirmelisiniz.İlk bölümde ayağında kırık bulunan ariel tedavi etmelisiniz.Ağrı kesici ilaç verdikten sonra ayağında kırık bulunan bölgeyi neşter ile kesmelisiniz.Kırığın bulunduğu bölgeyi güzelce temizledikten sonra vida takarak kemikleri birbirine bağlamalısınız.Sonra yaranın bulunduğu bölgeyi dikerek bandajlamalısınız.Sonra hemen annanın tedavisine geçebilirsiniz.Oyunumuza katılan genç doktorlarımıza tedavilerinde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.