Kategoriler
2 Araba Macera

2 Araba Macera

3.34 / 5

2 Araba Macera Oyununda aynı anda hem mavi hem de kırmızı arabanızı kontrol ederek engelleri aşmaya çalışmalısınız.İki farklı yolda ilerleyen araçlarınızı farenizi kullanarak yönlendirebilirsiniz.Engeller çarpmamak için farenizle tıklamalı ve arabalarınızın şerit değiştirmelerini sağlamalısınız.Yol üzerinden bulunan yakın bidonlarını toplamalı ve karşına çıkan engellerden doğru zamanlama ile kurtulmalısınız.Amacınız en uzak mesafeye ulaşarak en yüksek skora ulaşabilmek.Eğer engellere takılırsanız oyunumuz sona erer.Kendi rekorlarınızı kırarak oyunumuzun şampiyonu olmaya çalışmalısınız.Rekortmen oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.