Kategoriler
3D Araba Park Etme

3D Araba Park Etme

5 / 5

3D Araba Park Etme Oyununda gece ve gündüz birbirinden zorlu sürüşler gerçekleştirerek park görevlerini tamamlamaya çalışmalısınız.Play butonuna tıkladıktan sonra aracınızın rengini seçin ve ilk seviyeye tıklayarak heyecanlı sürüşler gerçekleştirin.Oyunumuzda arabanızın kontrollerini WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanarak sağlayabilirsiniz.Fren yapmak istediğinizde ise boşluk tuşuna basabilirsiniz.İşaretli bölgenin içersinde dışarı taşmayacak şekilde yanaştıktan sonra kısa bir süre bekleyin.Seviyeleri aştıkça kendinize daha güzel ve hızlı bir otomobil seçebileceksiniz.Birbirinden zorlu park görevlerini yerine getirecek olan usta sürücülerimize keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.