Kategoriler
3D Araba Simülatörü

3D Araba Simülatörü

3.47 / 5

3D Araba Simülatörü Oyununda özel olarak hazırlanmış haritalardan istediğiniz seçin ve sürücülük yeteneklerinizin sınırlarını zorlayın.Start butonuna tıkladıktan sonra 3 farklı haritadan istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Drift yaparak virajları dönebilir ve nitro özelliğini aktif ederek harika sürüşler gerçekleştirebilirsiniz.Arabanızın kontrollerini sağlamak için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Eğer fren yapmanız gerekirse boşluk tuşuna ve nitro özelliğini kullanmak içinde shifte basabilirsiniz.C ye basarak kamera değişikliği yapabilirsiniz.Bilgi ekranın açıp kapamak için H tuşunu kullanabilirsiniz.3 Boyutlu oyunumuza katılan usta sürücülerimize heyecanı ve adrenalini yüksek bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.