Kategoriler
3D Çılgın Araba Parkuru

3D Çılgın Araba Parkuru

5 / 5

3D Çılgın Araba Parkuru Oyununda arabanızın gazına yüklenerek hızlanmalı ve inanılmaz uçuşlar yaparak parkurlara güvenli bir şekilde inmelisiniz.45 seviyeden oluşan eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Aracınızın kontrollerin sağlamak için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Fren yapmak istediğinizde boşluk tuşuna basabilirsiniz.Parkurlarda bulunan yıldız puanları toplayarak uçuşunuzu gerçekleştirmeli ve zamanında durarak sonraki seviyeye geçmeye hak kazanmalısınız.Kazandığınız puanlar ile yeni arabalar satın alabilirsiniz.Parkurların üzerinde bulunan hızlandırma bölgelerine dengeli bir şekilde girmelisiniz.Aksi halde parkurdan aşağı düşerek uçuşunuzu gerçekleştiremezsiniz.Usta sürücülerimize başarılar ve keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.