Kategoriler
3D Serbest Drift

3D Serbest Drift

3.83 / 5

3D Serbest Drift Oyunu ile tek başınıza sürüş keyfinin doru noktalarına çıkarak harika drift şovları yapmalı ve en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Arabanızı görür görmez hemen gaz pedalına yüklenerek hızlanın ve ani dönüşlerle harika drift örneklerini sunun.Her başarılı hareketten puan kazanacaksınız.Amacınız en yüksek skora ulaşarak en iyi sürücü kim herkese göstermek.Adrenalin yüklü oyunumuzda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.İyice hızlanmalı ve keskin dönüşler yaparak heyecanı doyasıya yaşamalısınız.Sürücülük yetenekleriniz gösterirken combo puanlar ile skorunuzu katlayabilirsiniz.Drift tutkunu oyuncularımıza keyifli bir sürüş dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.