Kategoriler
Antika Araba

Antika Araba

5 / 5

Antika Araba Oyununda aracınızın kontrollerin sağlayarak kargonuzu devirmeden ilerleyerek parkurun sonuna ulaşmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza ilk seviyeden başlayın.Aracınızın hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Engelleri dikkatli bir şekilde aşmalı ve merdivenlerden kontrollü bir şekilde inerek yükünüzü devirmemeye çalışmalısınız.Parkur üzerinden bulunan yıldız puanları toplayarak bitiş noktasına ulaşabilirseniz sonraki heyecanlı seviyeye geçebilirsiniz.Eğer yükünüz aşağı düşecek olursa aynı bölüme en baştan başlamak zorundasınız.Sürücülük yeteneklerini antika arabamız üzerinde denemek isteyen usta sürücülerimize başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.